Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Překonej sám sebe v prvním překážkovém závodě v regionu

/
/
/
1435 ZobrazeníVe Skuhrově u Havlíčkova Brodu se v sobotu 16. června poběží první překážkový závod na Havlíčkobrodsku – Monkey Race 2018. První ročník netradičního závodu je inspirovaný opičí dráhou, čemuž napovídá i jeho název.

„Trasa Monkey Race bude mít zhruba šest kilometrů a na běžce čeká více než 20 překážek. Těšit se můžou například na vodní překážky, bahno, ručkování, šplh ale i hod oštěpem. Těsně před cílem budou muset překonat hasičskou bariéru,“ říká hlavní organizátor Lukáš Blažek s tím, že start i cíl závodu bude na skuhrovském hřišti. Tam bude připravený i doprovodný program. „Samozřejmostí je občerstvení, myslíme ale i na děti, pro které máme skákací hrad a další atrakce,“ dodává pořadatel.

První závodník vyběhne na trať ve 14:00, další budou startovat v půlminutových intervalech. Kapacita prvního ročníku závodu je sto závodníků a z poloviny je už zaplněná. Přihlásit se mohou muži i ženy starší 18 let na www.monkeyrace.cz.

Akci pořádá: SDH Skuhrov
Partnery a sponzory akce jsou: Obec Skuhrov, COBAP s.r.o., ISOline EU, s.r.o., Metropolitní s.r.o., B:TECH, a.s. a M&M Reality Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter