Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Předprázdninové KCTM v HB Ostrov s rekordní účastí

/
/
/
970 ZobrazeníV hale havlíčkobrodské Akademie HB Ostrov uplynulou sobotu proběhlo další Krajské centrum talentované mládeže Kraje Vysočina. O šestatřicet mladých stolních tenistů a tenistek pečovali vesměs ligoví hráči HB Ostrov Havlíčkův Brod pod vedením zkušených trenérů Bohumila Vožického, Davida Štěpánka a Františka Kanty.

Organizátory tohoto výcvikového kempu pro talentovanou mládež z Kraje Vysočina potěšila početná účast. Mladé adepty stolního tenisu od tréninku neodradila ani delší „korona virová pauza“, do havlíčkobrodské HB Ostrov Arény se na šestý díl KCTM této sezony sjeli mladí hráči a hráčky z celého kraje. „Dnešního, již šestého KCTM v pořadí, se zúčastnilo celkem šestatřicet dětí z celého našeho kraje, což je velice slušné číslo a za mě velká spokojenost. Děcka u nás nacházejí fantastické zázemí pro trénink. Mají k dispozici nejen dvanáct stolů, ale i posilovnu a učebnu, kde mimo jiné probíhají video rozbory hry špičkových stolních tenistů. Po celý den se o ně starají renomovaní trenéři a hráči našeho klubu. Mezi sparingy prakticky není nikdo, kdo by nehrál ligové soutěže. Takové podmínky u nás v České republice jen těžko najdete,“ říká šéf HB Ostrov Miroslav Jinek.

V rekordně obsazeném KCTM v Havlíčkově Brodě měly nezvykle početné zastoupení dívky. „Dnes děvčata tvořila téměř polovinu účastníků kempu a to je určitě potěšitelné zjištění,“ pochvaluje si šéftrenér HB Ostrov Bohumil Vožický a dodává: „Mně se ten celý projekt Krajských center talentované mládeže velice líbí. Je to určitě přínosné. Pro většinu účastníků KCTM to znamená první seznámení se s profesionálním prostředí stolního tenisu. Na vlastní oči poznají, jak se v takovém speciálním středisku trénuje. A pokud my jako trenéři HB Ostrov na KCTM objevíme nějaký výrazný talent, můžeme ho následně zařadit do naší Akademie, kde už by se systematicky připravoval na špičkové úrovní.“

  • Facebook
  • Twitter