Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hubertka Open air show, jeden z prvních letošních festivalů na Vysočině

/
/
/
1098 ZobrazeníPo deváté se o víkendu sešli v Okrouhličce u Havlíčkova Brodu všichni rockeři, punkáči a posluchači tvrdé muziky, aby si užili znovu povolení hudebních akcí. Velké letní festivaly se pro letošek odkládají a tak přicházejí na řadu alespoň ty menší.

I zde ale stále platí pravidlo o dodržování počtu osob, které na akci přijdou. A že je o hudební akce zájem, dokazuje i fakt, že se zde sešlo téměř 300 lidí. Festivalu také přálo počasí, protože bylo po celý den slunečno, a tak se nemusel vymýšlet náhradní plán s mokrou variantou.
O zahájení hudební produkce se postarala kapela Alternative Core. Hlavní hvězdou večera byla bezesporu skupina Streetmachine. Před zaplněným pódiem si tak společně mohli zazpívat všechny známé hity dokonce i fanoušci. Začátek večerní produkce patřil skupině Mr. Dynaboom, kterou na pódiu střídala skupina Rabies z Bystřice nad Pernštejnem.
Poslední vystoupení patřilo kapele z Havlíčkova Brodu. Skupina Memento Mori tu ale nebyla jen kvůli zpívání, ale jako vždy také pomohla, tam kde je to nejvíce potřeba. Společně s několika dalšími lidmi tvoří Show Your Help. A také ani na Hubertce nechyběla známá kasička, do které mohli návštěvníci festivalu přispět jakoukoliv částkou. Ať už se jednalo o příspěvek formou nákupu triček, CD, nebo klíčenek, nebo jen vhozením peněz.

  • Facebook
  • Twitter