Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pořadatelé kulturních akcí v Jihlavě mohou žádat magistrát o dotace na malé kulturní projekty

/
/
/
583 ZobrazeníAž do konce května mohou pořadatelé kulturních akcí v Jihlavě posílat žádosti do druhého kola dotačního programu na podporu malých kulturních projektů 2022. Radnice podpoří vybrané akce až do výše 30 000 korun.

Program je určen na podporu kulturních akcí a aktivit přispívajících k rozšíření a obohacení kulturního života v Jihlavě. Cílem je podpořit na jedné straně začínající pořadatele nebo kulturní aktéry a na straně druhé stávající komunitní uskupení a spolky, které se chtějí veřejně prezentovat. Může být podpořen i cyklus několika akcí, které jsou vymezeny žánrem, tématem, cílovou skupinou, atd.

Celkově čeká v městském rozpočtu na podporu malých kulturních projektů letošního roku 470 000 Kč. Dotace bude poskytnuta do maximální výše 30 000 korun, což může představovat až 100 % způsobilých nákladů projektu.

Žádosti lze podávat do 31. května do 14.00. V případě zaslání poštou je pro včasné podání žádosti rozhodující datum razítka (přijetí) podatelny Magistrátu města Jihlavy (tj. nejdéle do 31. května do 14.00).

Další podrobnosti k podání žádosti včetně potřebného formuláře a podmínky vyhlášeného programu najdete společně s doplňujícími informacemi na stránce jihlava.cz/proporadatele nebo ZDE.

Úvodní foto: Jednou z akcí podpořených dotačním programem byly třeba loňské Sady tančí pro Rosku

  • Facebook
  • Twitter