Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Souboj o titul začíná, na HB Ostrov čeká silný Cheb

/
/
/
614 ZobrazeníSezona 2021/2022 vrcholí, alespoň se týká extraligových soutěží ve stolním tenisu. V české nejvyšší soutěži družstev mužů i žen se o mistrovský titul poperou dva nejlepší celky po základní části soutěže. Ve finále play-off Extraligy mužů zítra začíná všeobecně očekávaný souboj SKST Cheb s obhájcem titulu HB Ostrov Havlíčkův Brod. Zatímco stolní tenisty Chebu čeká ve finále play-off premiéra, HB Ostrov bude o český trůn bojovat popáté v historii.

Zajímavostí je, že HB Ostrov Havlíčkův Brod se s Chebem v Extralize zatím utkal pouze čtyřikrát. V sezoně 2020/2021 vyhrál obě utkání, v Chebu 3:0 a doma v Birell Aréně 3:1. V probíhajícím extraligovém ročníku nejprve Cheb vyhrál v Havlíčkově Brodě 3:1, aby se HB Ostrov v odvetě na západě Čech „týmu rodiny Gavlasů“ revanšoval, když zvítězil po dramatickém boji 3:2.

Stolní tenisté SKST Cheb jsou finálovým soupeřem HB Ostrov Havlíčkův Brod v boji o mistrovský titul

Pohled na soupisky čtvrtečních soupeřů:

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Ondřej KVĚTON, František KANTA. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.

SKST Cheb

Antonín GAVLAS, David REITŠPIES, Stanislav KUČERA, Vít KADLEC, Stěpan ŠAPOŠNIKOV, Petr BŘEZOVSKÝ. Trenér a manažer týmu: Petr GAVLAS.

Mistrovství České republiky družstev 2021/2022

Extraliga mužů ve stolním tenisu

Finále play-off – program zápasů

1. utkání

Čtvrtek 12. května v 18:00 hodin  

SKST Cheb – HB Ostrov Havlíčkův Brod

2. utkání

Čtvrtek 19. května v 18:00 hodin

HB Ostrov Havlíčkův Brod – SKST Cheb

Případné 3. utkání

Neděle 22. května v 16:00 hodin

SKST Cheb – HB Ostrov Havlíčkův Brod

Kompletní informace o české Extralize mužů ve stolním tenisu 2021/2022 najdete ZDE: https://stis.ping-pong.cz/…/sva…/rocnik-2021/soutez-4402

  • Facebook
  • Twitter