Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Polovina horního parkoviště u novoměstské nemocnice bude od pátku uzavřena

/
/
/
371 ZobrazeníParkování poblíž Nemocnice Nové Město na Moravě je pro mnohé klienty tohoto zdravotnického zařízení problematické. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšířit horní parkoviště a přidat několik desítek dalších volných ploch k odstavení aut. To s sebou ovšem nese i určitá omezení.

Od pátku 14. října se polovina plochy horního parkoviště uzavře. A to i s jedním z vjezdů, který na uzavřenou část bezprostředně navazuje. Dolní část parkoviště spolu s druhým vjezdem, který bude současně sloužit i jako výjezd, zůstane řidičům k dispozici.
Část horního parkoviště blíže k železničním kolejím dělníci uzavřou v pátek v odpoledních hodinách. Odstartují tam stavební práce navazující na rozšíření parkovacích ploch na sousedící parcele. Omezení parkování potrvá čtrnáct dní. Ukončení veškerých stavebních prací, spojených s rozšířením horního parkoviště a s předáním nové parkovací plochy uživatelům, je naplánováno na polovinu listopadu.

  • Facebook
  • Twitter