Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Prášek si v Brně dojel pro dva tituly vicemistra

/
/
/
560 ZobrazeníHavlíčkobrodský motocyklový závodník Michal Prášek startoval na závěrečném závodu sezony, který se jel na Masarykově okruhu v Brně. Závodilo se o poslední body do Alpsko-jadranského šampionátu, Mezinárodního Mistrovství ČR/SK a do Mezinárodního šampionátu CAMS.

„Před tímto závodem jsem měl ještě teoretickou šanci bojovat o titul v Alspko-jadranském šampionátu i MMČR v nejsilnější třídě Superbike, kde jsem byl na průběžném druhém místě,“ říká Prášek.

V patečním tréninku se věnoval hlavně nastavení motorky a najetí tratě. V sobotní kvalifikaci se mu pak podařilo zajet čas 2.04.

Za celý závodní víkend měl Prášek na programu celekm čtyři závody, dva z nich byly čistě o bodovány v seriálu CAMS a další dva závody byly bodovány do seriálu ALPE, MMČR A MMSK. „Do závodu CAMSU jsem vždy startoval z poleposition a po opravdu napínavých bojích, jsem dokázal oba závody vyhrát. Do závodu ALPE jsem startoval z pátého místa. V prvním závodě jsem měl velký problém se zadní gumou, a byl jsem rád, že závod jsem dojel na čtvrtém místě. Závěrečný závod sezony jsem se snažil bojovat o bednu, ale i tentokrát jsem dojel čtvrtý,“ popsal všechny závody Prášek.

V letošní sezóně se tak Michal Prášek stal vicemistrem Alpe Adria Superbike i vicemistrem v Mezinárodním Mistrovství ČR. „Závěrem bych chtěl moc poděkovat Pavlovi Roháčovi za jeho obrovskou podporu v naší společné šestnácté sezoně, všem našim partnerům, fanouškům a kamarádům, kteří nás dlouhodobě podporují. Moc si toho vážím a těším se na viděnou v sezóně 2023,“ uzavřel Prášek.

  • Facebook
  • Twitter