Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté pátrají po dívce z Třebíčska

/
/
/
851 ZobrazeníKriminalisté se obracejí na obyvatele Třebíčska a Jihlavska s žádostí o spolupráci při pátrání po šestnáctileté dívce, která má trvalé bydliště na Třebíčsku, ale může se pohybovat i na Jihlavsku.

„V současné době má být umístěna v zařízení pro mládež v Telči na Jihlavsku, odkud v polovině února odešla. Zpátky se poté nevrátila, ani o sobě nepodala žádnou zprávu.
Dívka je vysoká 180 centimetrů, střední postavy a má modré oči. Naposledy měla vlasy vlnité, středně dlouhé, obarvené s odstínem dočervena.
Na sobě měla dívka při odchodu oblečený růžový chlupatý kabát v délce nad kolena, zelené kalhoty se šňůrkou v pase a obuté černé tenisky,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že by se mohla pohybovat také v Jihočeském kraji, kde má příbuzenskou vazbu.

Dívka, po které policisté pátrají, archiv Policie ČR

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se mladistvá dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter