Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Křižanově okradli seniorku, policisté žádají o pomoc

/
/
/
787 ZobrazeníŽďárští kriminalisté se obracejí na obyvatele Žďárska s žádostí o spolupráci při prověřování případu okradené seniorky, ke kterému došlo v úterý 11. února v Křižanově. Potřebovali by zjistit totožnost muže zachyceného na kamerovém záznamu.

„Jednaosmdesátiletá žena vyšla kolem deváté hodiny ráno z prodejny na Benešově náměstí. Stála před prodejnou, přičemž měla před sebou na parapetu položenou kabelku a peněženku, kterou si pohledem hlídala, a telefonovala. Dosud neznámý pachatel přistoupil k ženě, z parapetu hbitě vzal peněženku s finanční hotovostí a z místa utekl,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Na kamerových záznamech, které mají policisté k dispozici, je zachycený stejný muž v prodejnách na dvou různých místech, kde se ten den pohyboval. „Na jednom ze záznamů je tmavovlasý muž oblečený do šedé bundy s kapucí, kalhot hnědé barvy, má modro bílé sportovní boty a v ruce drží modro černý batoh. V druhé části záznamu má muž na sobě tmavě modrou bundu, na hlavě má červenou kšiltovku přehozenou tmavou kapucí. Na základě získaných poznatků by muž mohl mít pod pravým okem drobné tetování blíže neurčeného tvaru a velikosti,“ dodala policejní mluvčí.
Muž by mohl policistům poskytnout důležité informace pro účely trestního řízení, proto se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování jeho totožnosti. „Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu znají nebo mají informace o tom, kde by se v současné době mohl nacházet či pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ uzavřela Stanislava Miláčková.

  • Facebook
  • Twitter