Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Podzimní řemeslnický jarmark v Rozsochatci

/
/
/
643 ZobrazeníV sobotu 16. října pozvaly členky místní organizace Českého svazu žen v Rozsochatci do sálu obecního domu veřejnost na jedenáctý podzimní řemeslnický jarmark. Své výrobky prodávali a vystavovali pravidelní drobní prodejci, ale i noví. 

Někteří návštěvníci využili jarmark k nákupu vánočních dárečků či dekorací na blížící se Dušičky, vybírat mohli také z keramiky, kosmetiky, textilních výrobků, cukroví, perníčků, látkových trpaslíků a dalšího zboží. Svoji bezlepkovou kuchařku zde opět i s cukrovím nabízela Kristina Pleskačová z Chotěboře. 

Novinkou byla burza květin, kterou připravili žáci místní základní školy spolu se svými vyučujícími. Návštěvníci mohli donést pokojovou či venkovní květinu a zde jí vyměnit za jinou. Žáci rovněž prezentovali své výrobky ze zájmových kroužků a k výrobkům také přidávali kupujícím květinu.
V loňském roce se akce konat nemohla kvůli covidové epidemii, tím více všem přítomným v letošním roce mile zpříjemnila podzimní odpoledne.

  • Facebook
  • Twitter