Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Photographia Natura 2022 zná téma: Lesní motivy

/
/
/
679 ZobrazeníMuzeum Vysočiny Jihlava vyhlásilo téma pro devatenáctý ročník fotografické soutěže Photographia Natura, pro devatenáctý ročník v roce 2022 vybrali pořadatelé téma Lesní motivy.

„Neexistuje snad člověk, který by neměl rád les. Tím méně člověk s fotoaparátem. Snímky lesa, lesních zátiší a koutů, pohledy vzhůru do korun velikánů stejně jako snímky shora na lesní koberce najdete ve všech fotoarchivech a fotoalbech. A další stále vznikají. Zvolené téma je spíše krajinářské, romantické, ale samozřejmě bude záležet i na kvalitě fotografie,“ popisuje kurátor výstavy Pavel Bezděčka z jihlavského muzea. Pořadatelé upozorňují, že se téma netýká lesních zvířat či hub, ani lidí.

Soutěžní podmínky na vstupním formuláři.

Fotografie mohou zájemci osobně přinést do muzea, nebo je zaslat na adresu Muzeum Vysočiny Jihlava, Masarykovo nám. 55, 586 01 Jihlava. Na obálku je třeba napsat Fotosoutěž.

Uzávěrka příjmu soutěžních fotografií je tradičně jedenáctého listopadu, tedy 11. 11. 2022.

  • Facebook
  • Twitter