Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pavilony v jihlavské Zoo jsou opět otevřené

/
/
/
1191 ZobrazeníOd pondělí 25. května se znovu pro veřejnost otevřely pavilony a vnitřní expozice v zoologické zahradě v Jihlavě. I přes střídavé a často deštivé počasí si do Zoo udělalo výlet několik desítek návštěvníků, převážně se jednalo o rodiny s dětmi.

Stejně jako na většině míst, i zde platí určitá omezení. V celém areálu Zoo musí mít návštěvníci nasazenou roušku a také musí dodržovat předepsané rozestupy. Vše jednoduše a stručně vysvětluje informační plakát u vstupu.

Kromě stálých obyvatel, na které jsou již návštěvníci zvyklí, mohou v současné době také vidět plameňáky a hlavně jejich mláďata. Jelikož plameňáci hnízdí přímo u plotu i zde je drobné upozornění a prosba od vedení Zoo o dodržování klidu a zákazu přibližování se k plotu. Otevírací doba platí pro letní provoz od 8.00 do 18.00 a vstupenky je už možné koupit přímo u vstupu. Pro majitelé pejsků je důležitá informace, že boxy pro psy není momentálně možné využívat. V provozu jsou také stánky nabízející občerstvení a na několika místech jsou umístěny stojany s desinfekcí.

Pro návštěvníky jsou také připravené speciální prohlídky. První takovou akcí je Večerní prohlídka se zoologem, která se uskuteční ve čtvrtek 18. června od 18.00. Na akci je nutné se předem rezervovat a počet míst je omezený.

 Více o akci na: https://zoojihlava.cz/akce/vecerni-prohlidky-se-zoologem-4/

  • Facebook
  • Twitter