Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pátý pokus o první domácí výhru FC Vysočina: proti Varnsdorfu

/
/
/
677 ZobrazeníFC Vysočina čeká v sobotu 28. listopadu od 13.30 pátý domácí zápas sezony a nastoupí za zavřenými dveřmi proti FK Varnsdorf. Domácí fotbalisté se chtějí pokus o prolomení nepříznivé tradice.

Varnsdorf pro Jihlavu představuje tradičně neoblíbeného soupeře, o čemž vypovídá fakt, že vzájemná bilance hovoří ve prospěch severočeského celku. Vysočina ve Varnsdorfu ze čtyř pokusů ještě nikdy nevyhrála a na svém stadiónu ze čtyř bitev dvakrát zvítězila a dvakrát podlehla. Poslední ztrátu máme v živé paměti z května letošního roku.

Varnsdorfu po devíti odehraných duelech náleží ve velmi vyrovnané tabulce druhé fotbalové ligy jedenáctá příčka se ziskem deseti bodů. Tedy pouze s jednobodovou ztrátou na osmou Vysočinu a jen dvoubodovým náskokem na předposlední Táborsko. Tým exjihlavského trenéra Davida Oulehly dokázal porazit pouze Třinec a nedávno odvezl tři body z Táborska. Na ty však nenavázal ve středečním kole doma proti Žižkovu, kterému podlehl 1:3. Bodovou sbírku celku ze Šluknovského výběžku doplňují remízy z Ústí nad Labem, Líšně, s Blanskem a Duklou Praha.

Varnsdorf se opírá o zkušené trio – stopera Kouřila, obránce Zbrožka a ukrajinského křídelníka Rudnytskyyho, který je se třemi trefami nejlepším střelcem týmu. Pravidelně nastupují zástupci střední generace – gólman Richter, obránci Heppner a Hasil, záložníci Lehoczki, Bláha, Ondráček a Kubista a také nebezpeční útočníci Kocourek a Schön.

  • Facebook
  • Twitter