Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pátrání po pohřešované ženě z Brodu stále neúspěšné

/
/
/
3772 ZobrazeníPolicisté se v úterý 30. července znovu obrátili na občany s naléhavou žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované ženě z Havlíčkova Brodu.

„Pátrání po ženě probíhá od neděle a je stále neúspěšné,“ potvrdila v úterý komisařka Stanislava Miláčková s tím, že do pátrání se zapojily desítky policistů, hasičů a nasazen byl i vrtulník. „Není vyloučeno, že se žena mohla stát obětí násilného trestného činu, proto se opakovaně obracíme na sdělovací prostředky se žádostí o zveřejnění výzvy případným svědkům, kteří ženu mohli vidět. Jedná se nám zejména o neděli 28. července v době od 13.15 do 14.00, kdy se pohřešovaná žena měla údajně pohybovat v lokalitě U Rybníčku v Havlíčkově Brodě,“ upřesnila Miláčková.

Osmačtyřicetiletá žena odešla v neděli 28. července krátce po deváté hodině ze svého bydliště v Zahradnického ulici v Havlíčkově Brodě na procházku se psem. Dosud se nevrátila ani o sobě nepodala žádnou zprávu. „Žena je vysoká přibližně 165 centimetrů, má střední postavu, vlnité černé vlasy a hnědé oči. Při odchodu na sobě měla šaty fialovo černo bílé barvy v délce ke kolenům, džínovou bundu a botasky. Pes, se kterým odešla žena z domu je bílé barvy, rasy bišonek, slyšící na jméno Justýna,“ popisuje komisařka Miláčková.

Policisté po ženě vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám, které prověřily místa, kde by se žena mohla pohybovat. Do současné doby se však pohřešovanou ženu vypátrat nepodařilo a i nadále po ní pátrají.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ uzavírá policejní komisařka.

  • Facebook
  • Twitter