Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Spolek na opravu varhan v Chotěboři získal ocenění i peníze

/
/
/
867 ZobrazeníSpolek pro opravu varhan v kostele sv. Jakuba staršího, apoštola v Chotěboři se umístil ve veřejném hlasování  na šestém místě. Deset výherců si mezi sebou rozdělí dohromady 100 000 Kč na opravu svých památek. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v Dominikánském klášteře na Praze 1 v úterý 29. května.

„Spolek pro opravu varhan v Chotěboři děkuje všem svým příznivcům a velmi si cení jejich podpory, jak v proběhlé soutěži, tak v obecné rovině. Vyhraná částka poputuje na opravu varhan a díky ní se tak už snad brzy podaří rozeznít některé ze zamlklých píšťal. Zároveň Vás také zveme na další, v pořadí Šestý benefiční koncert, který se uskuteční v neděli 16. června v kostele sv. Jiljí v Libici nad Doubravou v 16.00,“ uvedl Jakub Pikla, předseda Spolku pro opravu varhan v kostele sv. Jakuba staršího, apoštola v Chotěboři.

Více informací na webových stránkách nebo Facebooku.

  • Facebook
  • Twitter