Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Oprava silnice ve Žďáře míří k závěru

/
/
/
446 ZobrazeníKe svému konci se blíží oprava povrchu a odvodnění silnice I/37 na průtahu Žďárem nad Sázavou, která už zčásti realizovala v průběhu uplynulé stavební sezony. Letos začala oprava 363 metrů dlouhého úseku před barokním mostem ve směru z centra města první květnové pondělí a v následujících měsících pokračovala oprava úseků za mostem směrem na Ždírec nad Doubravou.

Aktuálně probíhá pokládka ložné a obrusné vrstvy v rámci poslední etapy a je předpoklad, že tato poslední část bude uvedena do provozu v průběhu neděle 16. října, kdy také dojde k demontáž dopravní omezení v podobě kyvadlově řízeného provozu.

O víkendu 22. až 23. října má Ředitelství silnic a dálnic ČR v plánu ještě výměnu vozovkového krytu na barokním mostě za úplné uzavírky silnice I/37. Pokud by tuto výměnu nebylo možné kvůli nevhodným klimatickým podmínkám provést, uskutečnila by se v náhradním termínu od 28. do 30. října.

  • Facebook
  • Twitter