Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilý řidič ujel v Polné od nehody

/
/
/
1164 Zobrazení



V úterý 15. ledna se okolo sedmnácté hodiny stala na Husově náměstí v Polné na křižovatce silnic II/351 a II/348 dopravní nehoda. Řidič vozu Škoda Fabia jel ve směru jízdy od Havlíčkovy k Palackého ulici a nedal přednost v jízdě vozu Seat Ibiza a došlo ke střetu. Pravděpodobný viník od havárie podle informací policistů ujel.

„Řidič škodovky ujel, aniž by zastavil a věc nějak řešil. Policistům se ho podařilo vypátrat a ztotožnit. Dechová zkouška odhalila 1,64 promile alkoholu v dechu, při opakovaném měření dosáhla hodnota 1,69 promile alkoholu v dechu a při třetím měření hodnota 1,85 promile. Řidiče policisté vyzvali k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve, čemu se dobrovolně podrobil. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu. U řidičky druhého vozidla byla provedená dechová zkouška negativní,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině s tím, že se při nehodě nikdo nezranil. Při dopravní nehodě vznikla podle informací policistů hmotná škoda na havarovaných vozidlech ve výši 21 000 korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

  • Facebook
  • Twitter