Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Konkurenci na brankářském postu FC Vysočina Jihlava zvýší Vlastimil Veselý

/
/
/
1071 ZobrazeníKonkurenci na brankářském postu v FC Vysočina přichází zvýšit nový gólman. Kouč Radim Kučera a trenér brankářů Josef Hanzálek přitom sází na osvědčené jméno a svého bývalého znojemského svěřence – pětadvacetiletého Vlastimila Veselého.

„Vlasta do Jihlavy přichází na půlroční hostování doplnit základní brankářskou dvojici po odchodu Patrika Vízka. Tímto příchodem u nás současně končí testování Franty Kafky, kterého ale budeme i nadále ve třetí lize sledovat. Vlasta je už zkušený a našimi trenéry prověřený brankář, který by měl s Luďou Vejmolou vytvořit kompaktní brankářskou dvojici. Trojici gólmanů pro jarní odvety druhé ligy bychom rádi doplnili devatenáctiletým ukrajinským gólmanem Romanem Dutkou, o jehož příchodu jednáme. Na podzim chytal divizi za Starou Říši. To nám konečně uvolní ruce, abychom pro Máru Koláře zajistili zápasovou praxi. Posíláme ho zachránit MSFL pro SFK Vrchovina,“ poskytl aktuální informace ředitel klubu Jan Staněk.

Vlastimil Veselý (nar. 6. 4. 1993) je odchovancem Zbrojovky Brno a prošel českými mládežnickými reprezentacemi od U16 po U21. S brněnskou juniorkou vyhrál v ročníku 2012/13 Juniorskou ligu a sezónu 2014/15 strávil na hostování v třetiligové Líšni. V létě 2015 zamířil o patro výše – na hostování do druholigového Znojma, kde pod vedením kouče Radima Kučery nastoupil do 21 duelů a svými výkony jihomoravský celek držel v boji o postup. V létě 2016 se vrátil do Zbrojovky, ovšem v konkurenci zkušeného Melichárka plnil pouze roli dvojky a v nejvyšší soutěži se do branky dostal pouze jednou. V létě 2017 proti znovu zamířil do Znojma, kde se jeho působení změnilo v přestup. V ročníku 2017/18 byl jasnou znojemskou jedničkou, když odchytal 27 utkání. V aktuální druholigové sezoně ale usedl na lavičku, neboť ve znojemské brance dostával přednost zkušený Buček.

  • Facebook
  • Twitter