Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ocenění pro havlíčkobrodskou nemocnici

/
/
/
1831 ZobrazeníNemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace získala ve čtvrtek 6. února ocenění Bezpečná nemocnice. Do soutěže se přihlásila s projektem Ochrana před závažným násilným útokem, který realizovala v průběhu roku 2019.

Jak se následně na konci roku ukázalo, zamýšlet se nad různými druhy opatření v rámci bezpečí pacientů i zdravotníků je nutné pro zajištění bezpečí ve zdravotnických zařízeních.
Autorkami projektu jsou náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Lada Nováková a náměstkyně pro kvalitu péče Lada Cetlová.
Tématem dvanáctého ročníku soutěže bylo Kontinuální zvyšování kvality a efektivity zdravotní péče. V návaznosti na soutěž se koná i konference Dny bezpečí, kde jsou přihlášené projekty prezentovány. V letošním roce rozhodovala o vítězi jak odborná komise složená ze zástupců Kraje Vysočina, SAK, o. p. s., České asociace sester, Ministerstva zdravotnictví ČR a společnosti Johnson & Johnson, s. r. o., tak odborná veřejnost účastnící se přímo konference.

Projekt Nemocnice Havlíčkův Brod byl oceněn prvním místem v obou případech. „Moc si ocenění vážíme. Je pro nás motivací do další práce. Kvalita námi poskytované péče a bezpečí našich pacientů a zaměstnanců jsou pro nás nesmírně důležité. Zvyšování kvality a efektivity je nikdy nekončící proces, a tak stále máme co zlepšovat a vymýšlet,“ uvedl ředitel nemocnice David Rezničenko.

  • Facebook
  • Twitter