Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Obranné řady FC Vysočina vyztuží stoper Martin Chlumecký

/
/
/
857 ZobrazeníO místo ve stoperské dvojici FC Vysočina Jihlava, které se uvolnilo přestupem David Štěpánka do Jablonce, přichází bojovat čerstvě dvaadvacetiletý obránce Dukly Praha – Martin Chlumecký.

Urostlý stoper, který má zkušenosti z českých mládežnických reprezentací a jedenácti podzimních duelů první ligy, bude v Jihlavě na jaře hostovat s možnou opcí na přestup.

„Martin je velmi zajímavý hráč nesporného talentu a potenciálu. Z možností, které jsme měli, nás zaujal nejvíc. Určitě nemá místo jisté, ale věříme, že je schopen v naší základní sestavě nahradit svého spoluhráče z mládežnických reprezentací Davida Štěpánka. Do naší kabiny určitě zapadne i svým charakterem. Po delší době se nám podařilo získat levonohého stopera, který nám nějakou dobu v kádru scházel. Nevylučujeme, že konkurenci na tomto postu ještě zvýšíme příchodem dalšího fotbalisty,“ řekl k novince v kádru FC Vysočina ředitel klubu Jan Staněk.

Martin Chlumecký (nar. 11. 1. 1997) je libereckým odchovancem. Do dospělého fotbalu se prosadil v ročníku 2017/18, kdy během hostování ve Varnsdorfu nastoupil do 27 druholigových duelů, v nichž vstřelil jednu branku. Poté tomuto obránci skončila smlouva na severu Čech a v létě loňského roku se rozhodl přijmout nabídku tříleté smlouvy v Dukle Praha. V jejím dresu odehrál všechny minuty v úvodních deseti zápasech nejvyšší soutěže a poté přidal ještě jeden start v kole jedenáctém. Od té doby zůstal pouze na lavičce celku z Julisky. V úterý se zapojil do tréninkového procesu v Jihlavě.

  • Facebook
  • Twitter