Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

O jihlavský koláč – dva koláče putovaly do Pelhřimova

/
/
/
797 ZobrazeníV sobotu 23. listopadu se utkali v Jihlavě mladí šachisté v prvním turnaji LVM 2019/2020 O jihlavský koláč. Dařilo se mladým pelhřimovským šachistům.

M turnaj – 45 účastníků (TJ Spartak Pelhřimov 2 , DDM Pelhřimov 1)

Celkové pořadí

  1. místo Jun Rostislav – TJ CHS Chotěboř
  2. místo Kubátová Běla – ŠK Kuřim, z.s.
  3. místo Srba Daniel – ŠK Světlá nad Sázavou

Nejúspěšnějším hráčem z Pelhřimova byl Policar Martin (TJ) se ziskem pěti bodů, vybojoval celkové 9. místo a 2. místo v H8. Blažek Mojmír (DDM) rovněž s pěti body, ale nižším pomocným bodových hodnocením skončil na celkovém 15. místě. O bod méně uhrál Matejka Samuel (TJ) a bylo to celkové 20. místo – všichni se umístili v první polovině celkového pořadí.

Výsledky

S turnaj – 77 účastníků ( TJ Spartak Pelhřimov 6, DDM Pelhřimov 6)
Celkové pořadí

  1. místo Kučera David – Gambit Jihlava
  2. místo Pejřimovská Viola Ruby – TJ CHS Chotěboř
  3. místo Richter Rudolf – TJ + DDM Náměšť nad Oslavou

Nejúspěšnějším hráčem z Pelhřimova byl Ecler Matěj (TJ) se ziskem 6 bodů, vybojoval celkové 4. místo (celkové 3. místo mu uniklo o dva pomocné body) a bylo to 2. místo v H16. Horák David, Kolman Martin a Horák Lukáš (všichni TJ) získali 4,5 bodu a umístili se v první polovině celkového pořadí (rovněž rozhodovaly pomocné body). Hezké 4 body uhrál i nejúspěšnější hráč z DDM Brož Jan.

Výsledky

  • Facebook
  • Twitter