Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nuclears vyhráli nadstavbu a čeká je finále poháru

/
/
/
815 ZobrazeníVýsledky posledního kola baseballové nadstavby o Extraligu už nemohly nic změnit na tom, že tým Nuclears Třebíč v ní obsadí první příčku. Jeho poslední soupeř ze severu Moravy – Klasik Frýdek-Místek naopak už neměl ani teoretickou šanci na postup. Přesto se nikdo nechtěl loučit se sezónou porážkou.

První utkání Na Hvězdě v Třebíči mělo jednoznačný průběh a americký nadhazovač Timothy Holmes ve službách Třebíče s bezchybnou obranou za zády nedovolil soupeři jediný hit. Zato útok Nuclears trpělivě sbíral doběhy a utkání mohlo být ukončeno už po pěti směnách rozdílovým výsledkem 11:0. Stoprocentně úspěšný na pálce byl tentokrát Jan Urbánek, který si stejně jako Kamil Pejchal a Trey Bridis připsal tři hity. Kamil Pejchal ze svého účinkování v útoku vytěžil pro tým navíc čtyři stažené body a tři vlastní doběhy. Další homerun si připsal do statistik Američan Jose Flores.

V odvetě dostal za Nuclears na nadhozu příležitost teprve šestnáctiletý Lukáš Smejkal. Toho za stavu 3:5 pro Klasik vystřídal Američan Jose Flores a zastavil útok soupeře. Do dalších směn se postavil na nadhazovací kopec další mladík Marek Krejčiřík. Třebíč přidala další doběhy a ujala se vedení 10:9. Zatímco v prvním utkání byli polaři Nuclears bezchybní, v odvetě zaznamenali hned dva errory. V dohrávce sedmé směny, kdy byl zápas předčasně ukončen pro déšť, dokázali hráči Klasiku dvěma body otočit výsledek a vyhrát 10:11. Nejúspěšnějším pálkařem Frýdku-Místku byl Tomáš Míček se čtyřmi hity, třemi RBI a jedním doběhem. V dresu Nuclears se v útoku nejvíc dařilo Martinovi Perničkovi se třemi hity, 4 staženými body a 2 vlastními doběhy.

Muži Nuclears sice mají za sebou poslední utkání soutěže, ale sezóna pro ně ještě nekončí. Ve středu 28. srpna 2019 je totiž ještě čeká finále Českého baseballového poháru, ve kterém nastoupí proti Drakům Brno U21. Místo konání finálového zápasu bude teprve upřesněno.

  • Facebook
  • Twitter