Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Novoroční létání v Aeroklubu Přibyslav

/
/
/
863 ZobrazeníKdo by neznal pranostiku: Jak na Nový rok, tak po celý rok? Pro členy Aeroklubu v Přibyslavi je Nový rok spojený s tradičním novoročním létáním.

Většina lidí kolem jedenácté hodiny prvního dne v roce má ještě půlnoc nebo se probírá z kocoviny, to se ale členů Aeroklubu Přibyslav netýká. Ten, kdo je prvního ledna v dopoledních hodinách na letišti, buďto neprožíval bujaré oslavy nebo je neprožíval právě proto, že první den v roce slibuje matka příroda naprosto luxusní počasí ku létání.

Jako první byl ve vzduchu Condor a chvíli po něm vzlétl první paraglide. Motory v oblacích urychlily příjezd dalších členů Aeroklubu Přibyslav, kteří zanechali rozjedeného oběda a vyrazili směr letiště, aby vyhověli puzení novoročního letu. To zapříčinilo, že už okolo jedné hodiny byl na letišti čilý provoz.
Ať už jste dnes dělali cokoliv a cítili jste se u toho šťastni, pak by se Vám štěstí nemělo vyhýbat ani v novém roce. Na letišti se dnes cítil šťastný snad každý a jestliže se pranostika vyplní, čeká členy přibyslavského aeroklubu rok plný krásných vzletů a šťastných přistání.

  • Facebook
  • Twitter