Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nové pohledy na Telč z paddleboardu

/
/
/
1509 ZobrazeníOd letošního léta čeká na návštěvníky Telče nová možnost aktivního využití volného času. Během víkendů od června do konce září mohou využít zážitkovou paddleboardovou plavbu po rybnících v Telči. 


„Nejedná se o půjčovnu, ale dvouhodinový zážitek, během kterého zákazníky naučíme jezdit na paddleboardu, vezmeme je na piknik na ostrov, dozví se zajímavosti o Telči a navíc jim z plavby pořídíme několik fotografií,“ vysvětluje Roman Čermák, který s novinkou přichází společně se svou přítelkyní. 

Během 120minutové plavby na paddleboardech mohou zájemci ovládnout pádlování nebo se v něm zdokonalit. „Na začátku dostanou důkladné školení a zapůjčíme jim kompletní vybavení. Navíc je bude doprovázet zkušený průvodce. Po celou dobu zážitku se mohou kochat krásným výhledem na Telč a dostanou se do míst, kam by se jinak nedostali,“ dodává Roman Čermák. Trasa povede přes dva městské rybníky a zámecký park. „V průběhu plavby si zájemci odpočinou na klidném ostrově, kde pro ně bude nachystaný příjemný piknik s drobným občerstvením,“ doplňuje Roman Čermák, který projekt společně Ivetou Fabešovou nosil v hlavě už několik let a nyní se ho rozhodli zrealizovat a podpořit tak místní cestovní ruch. „Poslední půlrok jsme oba žili na Novém Zélandu, kde jsme si vyzkoušeli spousty super zážitkových aktivit. Po návratu jsme chtěli rozjet něco vlastního a paddleboarding jako náš oblíbený sport byl jasná volba,“ uzavřel Roman Čermák.

  • Facebook
  • Twitter