Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nové Penny roste v Počátkách na Pelhřimovsku

/
/
/
1460 ZobrazeníV Počátkách na Pelhřimovsku začala výstavba nových prodejen Penny, rozšiřuje se tak nejširší síť prodejen tohoto typu v České republice.

Výstavbu prodejny v Počátkách na Pelhřimovsku zahájilo Penny v dubnu v místě bývalého JZD. Nové Penny vzniká na výjezdu z města směrem na Žirovnici v blízkosti čerpací stanice a součástí stavby bude i nový nasvětlený přechod pro chodce.
„Naším cílem je postupně vyplňovat prázdná místa na mapě České republiky, zkracovat vzdálenosti a být lidem stále blíž. Chceme být dobrým sousedem v každém kraji, v každém městě, v každé obci. Samozřejmě, ideální je, jsme-li přímo součástí dané obce nebo města. Za optimální pak považujeme dojezdovou vzdálenost do našich obchodů do deset až patnáct kilometrů,“ říká Mathias Mentrop, jednatel společnosti Penny, a dodává: „Všechny připravované prodejny jsou v moderním zákaznickém konceptu, který stále upravujeme a vylepšujeme tak, jak nasloucháme potřebám našich zákazníků i zaměstnanců. Vždy dbáme na atmosféru daného místa, a to už od samotných návrhů projektů. To jsou zejména projekty v historických částech měst nebo naopak v místech, kde je třeba zachovat venkovský ráz tamního prostředí. V letošním roce se rovněž výrazně soustředíme na výstavbu dobíjecích stanic pro elektromobily, protože vnímáme narůstající potřebu našich zákazníků pro zajištění infrastruktury pro tento moderní ekologický způsob dopravy.“

Supermarket Penny vyrůstá na okraji Počátek na Pelhřimovsku

V letošním roce Penny rozšíří síť svých prodejen s dobíjecími stanicemi pro elektromobily. „Chceme poskytovat našim zákazníkům veškerý servis a elektromobilita je jednoznačným trendem současnosti. Proto budeme nabízet možnost dobití elektromobilu během nákupu. Víme, že největší slabinou tohoto typu pohonu je dojezd, proto jsme volili výstavbu dobíjecích stanic také tak, aby byly rozloženy po celé republice, a to i v místech, kde doposud byl s dobíjením problém. Řadu stanic postavíme také ve Středočeském kraji, kde je spolu s Prahou elektromobilita u nás nejdále. Dočkají se i lidé například v České Lípě, Dobřanech, Náchodě, Jaroměři, Lanškrouně a na řadě dalších míst,“ popisuje vedoucí stavebního oddělení Penny Václav Šíma.
Od března tak novou dobíjecí stanici mohou vyžívat zákazníci prodejny v Berouně. Nyní je postupně zahajována výstavba na dalších místech. Z připravovaných prodejen se dočkají mimo jiné v Kolíně a do dvou let má Penny za cíl, aby možnost dobít si své automobily měli zákazníci u více než 80 prodejen s červenožlutým logem.

  • Facebook
  • Twitter