Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nová výstava patchworkových a pedigových výrobků ve velkém sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě

/
/
/
548 ZobrazeníVýstava patchworkových a pedigových výrobků ve velkém sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě představuje exponáty, které vznikly díky projektu Havlíčkův Brod – Obec přátelská rodině.

Město Havlíčkův Brod bylo oceněno Ministerstvem práce a sociálních věcí titulem Obec přátelská rodině a zároveň s tím i obdržela finanční odměnu ve výši 320 000 Kč. „Do projektu je zapojeno mnoho aktérů prorodinné politiky a jednotlivé aktivity jsou zaměřeny na komunitní setkávání, tradice, zdravý životní styl a nebo i na vzdělávání. V Mateřském centru Zvoneček, který se také do projektu zapojil, probíhaly půl roku kurzy. Ty byly zaměřené na patchwork a pedig, byly určený široké veřejnosti. V prostorách Staré radnice se veřejnost může seznámit s výrobky obou dvou kurzů,“ přibližuje Marie Kudrnová z oddělení řízení projektů města Havlíčkův Brod.
Na návštěvníky čeká celá řada výrobků, jako jsou prostírání na stůl, peněženky, tašky, přikrývky a polštáře či jiné dekorace. Většina z nich je s vánoční tématikou a jsou určeny k prodeji. Výstavu mohou zájemci navštívit každý den od 9.30 do 17.00 až do neděle 12. prosince.

  • Facebook
  • Twitter