Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nominujte svou alej z Vysočiny na Alej roku 2019, uzávěrka je koncem října

/
/
/
805 ZobrazeníO titul Aleje roku spolku Arnika bojuje na Vysočině zatím sedm alejí mezi 55 z celé republiky. Lidé si mohou připomenout celosvětový Den stromů, který proběhl uplynulou neděli, právě nominací své nejoblíbenější aleje nebo stromořadí.

„Podzimní listí se nám krásně zabarvuje a pomalinku opadává. Tak neváhejte a posílejte vaše příběhy a fotky alejí, které nám zatají dech. Čas je už jen do konce října. Už se moc těším, až budeme vybírat ty nejhezčí,“ vyzývá hvězda muzikálu Tarzan a patronka ankety Petra Vojtková.

Na Vysočině o titul bojuje zatím sedm alejí. Lidé mohou nominovat další aleje a stromořadí do konce října. Stačí nahrát aspoň jednu fotografii a stručný komentář, proč si právě tato alej zaslouží pozornost. V listopadu Arnika zahájí hlasování, které poběží do začátku ledna.

Na vítěze čeká let balonem a spousta dalších milých cen. Autor nejkrásnější fotografie získá novou digitální zrcadlovku. Čas zbývá jen do konce října.

Nominace na www.alejroku.cz

Úvodní foto: Lipová alej v Plandrech na Vysočině, foto: Petra Hlávková

  • Facebook
  • Twitter