Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nákladní auto MAN v noci srazilo na Jihlavsku muže, ten na místě zemřel

/
/
/
726 ZobrazeníV neděli 24. října se časně ráno kolem půl jedné stala na silnici I/38 mezi Stonařovem a Dlouhou Brtnicí na Jihlavsku tragická dopravní nehoda. Nákladní auto MAN bílé barvy jedoucí ve směru od Dlouhé Brtnice na Jihlavu srazil pětačtyřicetiletého chodce, který na následky velmi vážných zranění na místě nehody zemřel. Řidič z místa nehody ujel.

„V průběhu rána policisté a jihlavští kriminalisté důkladně ohledali místo, kde v noci došlo k tragické dopravní nehodě a našli důležité důkazy, které vedou k podezření, že muže v místě srazil nákladní vůzz MAN bílé barvy, který má po střetu poškozenou levou přední část vozidla.
Obracíme se na širokou veřejnost a především motoristy, kteří by někde vozidlo, po kterém pátráme ,viděli, aby se s informací obrátili na linku 158. Vozidlo by mohlo nacházet na některém z odstavných parkovišť,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté se obracejí zvlášť na řidiče, kteří v neděli mezi 00.00 a 01.00 projížděli po silnici mezi Stonařovem a Dlouhou Brtnici a mají ve svých vozidlech palubní kamery, aby kontaktovali linku 158.

  • Facebook
  • Twitter