Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kde řidiči musí na podzim počítat s omezením dopravy

/
/
/
641 ZobrazeníPřestože se blíží závěr stavební sezony 2021 na silnicích, stále ještě probíhají na Vysočině větší opravy některých úseků ve správě Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Opravený úsek silnice I/19 Kámen-hranice s Jihočeským krajem byl už uveden do provozu k 10. říjnu a probíhají zde pouze dokončovací práce. Minimálně už také omezuje dopravu oprava mostu na silnici I/38 v Rančířově na Jihlavsku, kde se pracuje zejména pod komunikací a s uvedením mostu do provozu se počítá 13. listopadu.
Ještě dál je rekonstrukce mostu na silnici I/23 v Předíně, kde je v plánu kompletní převedení dopravy na nový most bez omezení do konce října. Zatím se zde po zcela novém mostě jezdí kyvadlově.
V polovině listopadu by měla být dokončena výstavba nové protihlukové stěny na silnici I/38 podél Pávova a ve stejné době by měl být uvedený do provozu i opravený most na sinici I/19 v Divišově na Žďársku, kde dokončovací práce, ale už bez omezení, budou probíhat ještě na jaře 2022. Opravu povrchu silnice I/19 na průtahu Pohledem by měla být ukončena do konce října.

Přehled oprav na Vysočině v letošní roce, zdroj: ŘSD ČR

Probíhající opravy na silnici I/37 ve Žďáru nad Sázavou a mezi Ostrovem nad Oslavou a Křižanovem budou ukončeny před zimní technologickou přestávkou dokončením stávajících úseků, kde aktuálně probíhají opravy. Na zbývajících úsecích se začne pracovat opět se začátkem další stavební sezony v roce 2022.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter