Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Zimní ulici v Jihlavě bude do října nové parkoviště

/
/
/
725 ZobrazeníMezi ulicemi Vrchlického a Jarní v Jihlavě vyroste nové parkoviště. Výstavba začala v květnu a její dokončení je plánováno na polovinu října letošního roku. Díky novému parkovišti bude v lokalitě o 56 parkovacích míst více.

„Navržená stavba je situována v ploše mezi stávajícími místními komunikacemi ulice Vrchlického a Jarní a navazuje na stávající parkoviště na ulici Zimní s propojením obslužné komunikace na ulici Jarní,“ doplnila Alena Kottová z odboru rozvoje města Jihlavy.

Stavbu pro město Jihlavu provede společnost EUROVIA CS, a. s,. a bude stát přibližně 5,6 milionu korun. Během stavby bude omezena přibližně desítka parkovacích míst, a to u domů na ulici Zimní s číslem popisným 13 a na ulici Jarní s číslem popisným 34. „Kvůli výstavbě se také přesune kontejnerové stání naproti domu Jarní 32, a to do jednoho parkovacího místa o pár metrů dál,“ doplnila Alena Kottová.

  • Facebook
  • Twitter