Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Třebíčsku se střetla dodávka s vlakem

/
/
/
928 ZobrazeníV pátek 4. ledna došlo krátce po jedenácté hodině dopoledne na železničním přejezdu mezi Bransouzemi a Dolním Smrčným na Třebíčsku ke střetu vlaku s autem, který se obešel bez zranění.
„Policisté na místě zjistili, že čtyřiadvacetiletý řidič s dodávkovým vozem Renault Trafic při příjezdu k železničnímu přejezdu nezvládl řízení a nepodařilo se mu včas před přejezdem, na kterém v té době fungovalo výstražné zařízení, vozidlo zastavit. To nedobrzdilo a bokem narazilo do projíždějící lokomotivy osobního rychlíku, který jel po železniční trati ve směru z Jihlavy na Brno,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině s tím, že policisté provedli u řidiče i strojvedoucího dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Další okolnosti dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu v Třebíči.

  • Facebook
  • Twitter