Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Třebíčsku pátrají po pohřešované šestatřicetileté ženě

/
/
/
1107 ZobrazeníKriminalisté žádají obyvatele Třebíčska o spolupráci při pátrání po pohřešované šestatřicetileté ženě, která odešla v úterý 19. února odešla v dopoledních hodinách z místa svého bydliště v obci na Náměšťsku a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

„Žena je vysoká přibližně 170 centimetrů, hubené postavy. Má zelené oči a velmi světlé obarvené vlasy. Na sobě by mohla mít oblečení světlé barvy. U sebe má pohřešovaná žena zřejmě malého černého psa,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Pohřešovaná žena, archiv Policie ČR

Policisté při pátrání v lokalitě místa jejího bydliště i v okolí prověřili zdravotnická zařízení, dopravní spoje, další příbuzné a pátrali po ní i na dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. „Zjistili, že ženu v úterý 19. února v odpoledních hodinách viděl projíždějící řidič, jak jde po silnici vedoucí z Kralic nad Oslavou ve směru na Rapotice. Žena rodinné má vazby na Brněnsku, proto by se mohla pohybovat také zde,“ dodala tisková mluvčí s tím, že policisté žádají případně svědky, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná žena v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

  • Facebook
  • Twitter