Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Třebíčsku dopadli distributora pervitinu

/
/
/
767 ZobrazeníKriminalisté z Třebíče vypátrali a zadrželi v úterý 19. února v Hrotovicích muže, který distribuoval pervitin v Hrotovicích. Při domovní prohlídce zajistili marihuanu, kterou muž přechovával v domě. Čtyřiatřicetiletý muž byl obviněn ze spáchání dvou trestných činů. 

„Podezřelého muže kriminalisté zadrželi v dopoledních hodinách v rodinném domě, kde bydlí. Skončil v policejní cele. V rodinném domě provedli kriminalisté domovní prohlídku, při které zajistili několik desítek gramů marihuany. Drogu muž ukrýval na různých místech v domě. Marihuanu kriminalisté zajistili a bude podrobena expertize na odborném policejním pracovišti,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Muž byl obviněn z toho, že přibližně od loňského podzimu distribuoval pervitin dalším lidem a dále v místě svého bydliště přechovával marihuanu. Odběratelé mu za pervitin někdy platili, občas jim ji obviněný muž poskytl zdarma, směnil za nějakou věc nebo předal za protislužbu, jako třeba provedení domácích prací. Pervitin distribuoval dalším lidem v místě svého bydliště nebo jiném místě v Hrotovicích.

Policejní komisař zahájil na základě shromážděných důkazů trestní stíhání muže. „Čtyřiatřicetiletý muž z Třebíčska byl obviněn ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a dále přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu,“ dodal Milan Špaček, vedoucí oddělení obecné kriminality. Obviněný muž je sám uživatelem drog, v minulosti ještě nebyl soudně trestán.

Čtyřiatřicetiletý muž byl po provedení všech nezbytných úkonů ze zadržení propuštěn a je stíhán na svobodě. Případ kriminalisté dále vyšetřují. „Za drogovou trestnou činnost hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na pět let,“ uzavřel Milan Špaček.

 

  • Facebook
  • Twitter