Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na podzim přibyla v Třebíči parkovací stání i opravené silnice

/
/
/
1015 ZobrazeníV Jindřichově ulici v Třebíči vyrostla nová parkovací stání, Jungmannova a Bartuškova ulice mají nový povrch a z Lesní ulice přibude další výjezd.

V Jindřichově ulici jsou nová parkovací stání
Radnice v průběhu října a listopadu navýšilo parkovací kapacity v Jindřichově ulici. Dosavadních 20 parkovacích míst bylo opraveno a přibylo dalších 22 parkovacích stání. Parkoviště má nyní kapacitu pro 42 aut.

Nové parkování v Jindřichově ulici

Jungmannova a Bartuškova ulice mají opravený povrch
Po dokončení plošných oprav v ulicích Bedřicha Václavka a Smila Osovského proběhla oprava povrchu také v části Jungmannovy ulice, která byla hodně vytížená při uzavírce mostu v Hrotovické ulici. Plošná oprava byla provedena v termínu od 21. do 24. listopadu. Práce spočívaly v odfrézování starého povrchu a položení nového asfaltu a srovnání poklopů kanálů na dešťovou vodu. V další části ulice budou v příštím roce probíhat výkopové práce. K opravě povrchu dojde po jejich dokončení. Opravu silnice v ulici Bartuškova lidé hlasováním vybrali v pilotním ročníku participativního rozpočtu.

Opravený povrch silnice v Bartuškově ulici

Další výjezd z Lesní ulice
Kvůli zlepšení dopravního napojení z lokality Nehradov na Račerovickou ulici město buduje nový výjezd z Lesní ulice. Po dobu výstavby je zde částečné omezení dopravy. Kromě nové silnice musí město nechat přeložit kabely nízkého a vysokého napětí a optické sítě.

  • Facebook
  • Twitter