Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na jihlavské radnici začíná v pondělí série adventních koncertů

/
/
/
651 ZobrazeníStatutární město Jihlava připravuje tradiční sérii adventních koncertů, které se uskuteční ve vánočně laděné gotické síni jihlavské radnice. Mezi vystupujícími bude Pavel Šporcl, Felix Slováček či Nezmaři.

Většina koncertů bude zdarma, vstupné 50 Kč se bude vybírat pouze u posledního Vánočního koncertu sborů Gaudium a Radost, které pořádá Základní umělecká škola Jihlava. Koncerty budou začínat vždy v 18.00, první v pondělí 29. listopadu a další 6., 10., 13., 18., 20. a 21. prosince.
Na koncerty bude nutné mít rezervační lístky. Ty budou k dispozici vždy v pátek před koncertem od 8 do 14 hodin na jednom z Městských informačních center (Masarykovo náměstí 1 – hlavní vchod nebo Hluboká 8). Na jednu osobu bude možné vyzvednout dva rezervační lístky na koncert. V případě, že nebudou vydány všechny lístky, budou k dispozici i na místě před koncertem.
Pro vstup do gotického sálu před koncertem mají návštěvníci povinnost prokázat svou bezinfekčnost negativním výsledkem jedné z podmínek dle platného mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví ČR při epidemii onemocnění covid-19. Všichni přítomní musí mít po celou dobu koncertu nasazený respirátor. Maximální kapacita koncertů je 100 lidí.

  • Facebook
  • Twitter