Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Havlíčkobrodsku vběhl pes pod kola motocyklistovi, majitele psa hledají policisté

/
/
/
1009 ZobrazeníV pátek 9. října se pět minut před osmnáctou hodinou střetl na silnici I/34 mezi Šmolovami a Věží na Havlíčkobrodsku řidič motocyklu Suzuki a pes, který srážku nepřežil.

„Motocyklista jel ve směru od Věže směrem na Šmolovy, když mu vběhl náhle a bezprostředně do jízdní dráhy při předjíždění jiného vozu pes. Po střetu motocyklista s motocyklem upadl na silnici a zranil se Zdravotníci ho převezli do nemocnice v Havlíčkově Brodě. Pes – jednalo se o plemeno stanfordský bulterier – byl při střetu s motocyklem usmrcen. U motocyklisty policisté provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že se policistům do současné doby nepodařilo zjistit majitele psa, proto se obracejí se žádostí o pomoc na případné svědky této nehody, případně na majitele psa, aby se se svým svědectvím přihlásili na lince 158. „Výrazně by nám pomohly také informace od svědků, kteří by věděli, kdo takového psa vlastnil,“ dodala Dana Čírtková.

Úvodní foto: Mrtvý pes u Šmolov, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter