Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na český trh dorazila konkurenční značka mobilních WC, od firmy z Vysočiny

/
/
/
3065 Zobrazení



Od října uvedla do prodeje firma Vlastimil Zelený ‒ START z Brtnice mobilní toaletu značky Armal. Ve své kategorii představuje cenově nejvýhodnější řešení.

Model Wave firma nabízí za zaváděcí cenu 14 999 Kč bez DPH, zatímco obdobné mobilní buňky bez umyvadla jsou na trhu k mání za zhruba šestnáct tisíc korun. „Chceme novinku podpořit, proto jsme stanovili bezkonkurenční cenu. Mobilní WC jsou pro nás doplňkovou službou, nepotřebujeme na nich tolik vydělávat,“ vysvětluje Miroslav Pauser, vedoucí firemní prodejny stavebnin v Jihlavě.
Objem nádoby na septik pojme 227 litrů, hmotnost mobilní toalety je 72 kilogramů a její rozměry jsou 109,2 × 119,8 × 228,6 centimetrů. Přenosný záchod je vyrobený z velmi hustého polyethylenu 4. stupně s ošetřením proti UV (slunečnímu záření).
Konkurent „toitoiek“ je k dostání v jihlavské prodejně stavebnin firmy Vlastimil Zelený ‒ START v ulici Na Hranici.
„Na našich stavbách nebo kulturních a společenských akcích potřebujeme hodně mobilních toalet. Zdály se nám ale drahé. Objevili jsme v zahraničí značku Armal, nejdřív ji začali dovážet pro svoje potřeby, a když jsme zjistili, že by o mobilní WC měli zájem i další zákazníci, rozhodli jsme se zařadit je do našeho sortimentu,“ vysvětluje Lucie Zelená.

Mobilní toalety modelu Wave značky Armal, foto: archiv společnosti

  • Facebook
  • Twitter