Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V pondělí zahynul u Štoků mladý motocyklista

/
/
/
1149 ZobrazeníV pondělí 1. října před půlnocí se stala na silnici I/38 mezi Havlíčkovým Brodem a Štokami tragická dopravní nehoda, při které zemřel motocyklista.

„Třiatřicetiletý řidič motocyklu Honda projížděl po silnici I/38 ve směru na Červený Kříž. Na přímém úseku komunikace v klesání z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo ve směru své jízdy na nezpevněnou část krajnice, kde narazil do sloupu telefonního vedení.
Při nehodě motocyklista trpěl zranění neslučitelná se životem a na místě dopravní nehody zemřel. Další okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod. Při nehodě vznikla hmotná škoda přesahující částku 90 000 korun,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

V letošním roce zemřelo na silnicích Vysočiny podle informací policistů sedm motocyklistů. Policisté šetřili od začátku letošního roku do konce září dopravní nehody, při kterých mělo účast 105 motocyklistů. „Šest motocyklistů při nehodě zemřelo, čtrnáct se těžce zranilo a 72 dalších se zranilo lehce. Bez zranění z nehody vyvázlo pouhých 13 motocyklistů. Dva motocyklisté, kteří byli účastníkem nehody, byli v době nehody v podnapilém stavu,“ dodala Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter