Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Moravské klavírní trio v neděli v Třebíči

/
/
/
833 ZobrazeníTřebíčské divadlo Pasáž se začátkem ledna tradičně otevře všem milovníkům operního a operetního umění. Na slavnostním novoročním koncertu vystoupí Moravské klavírní trio v čele s houslistou Jiřím Jahodou a koncertním cyklem Muzikobraní.

Letos budou v neděli 9. ledna hosty tria sopranistka Ekaterina Krovateva a barytonista Robin Červinka a uvedou program plný věhlasných jmen, jako jsou Wolfgang Amadeus Mozart, Giacomo Puccini, Gioacchino Rossini či Franz Lehár a mnoho dalšího.

Ruská sopranistka Ekaterina Krovateva se představí jako Pamina z Mozartovy Kouzelné flétny, kouzelná Mimi z Pucciniho Bohémy či Lehárova Giuditta.
Její protějšek Robin Červinek zapěje italské canzony a vystřihne roli Figara z Mozartovy Figarovy Svatby a Rossiniho Lazebníka sevillského či svůdníka Dona Giovanniho ze stejnojmenné opery.
Společně pak přednesou dueta z Figarovy svatby, opery Don Pasquale G. Donizettiho nebo nesmrtelný duet Lippen schweigen z operety Veselá vdova Franze Lehára.

Vstupné: 180 Kč, děti, studenti, senioři 140 Kč, abonenti 120 Kč.

On-line předprodej vstupenek: ZDE

  • Facebook
  • Twitter