Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Řidička s téměř třemi promile alkoholu narazila na Jihlavsku do stromu

/
/
/
556 ZobrazeníPolicisté vyjížděli ve středu 5. ledna kolem třiadvacáté hodiny v noci k dopravní nehodě, k níž došlo na silnici třetí třídy mezi Jihlavou a Hybrálcem. Devětatřicetiletá řidička osobního vozu Ford Focus projížděla ve směru od Jihlavy směrem k Hybrálci. Nezvládla řízení, vyjela vpravo mimo komunikaci a narazila do vzrostlého stromu.

„Při dopravní nehodě se nikdo nezranil. V době nehody cestovala ve voze řidička sama. Policisté u ní dechovou zkouškou zjistili 2,84 promile alkoholu v dechu. Pozitivní byly také obě opakované dechové zkoušky s hodnotami 2,76 a 2,78 promile alkoholu v dechu. Řidička policistům nepředložila řidičský průkaz ani osvědčení o registraci vozidla. Hmotnou škodu na vozidle policisté na místě odhadli na 60 000 korun. Vozidlo zůstalo po nehodě nepojízdné, a proto musel být zajištěn jeho odtah. Na vozidle byly užity pneumatiky zimního typu se stanovenou hloubkou dezénu,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Policisté ve věci zahájili úkony trestného řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

  • Facebook
  • Twitter