Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Monkey Race Skuhrov 2018 vyhrál Vít Vondráček a Božena Čapková

/
/
video
3627 Zobrazení

Ve Skuhrově u Havlíčkova Brodu se v sobotu 16. června běžel první ročník překážkového závodu Monkey Race Skuhrov. Na trať dlouhou 5,5 kilometru s 21 překážkami vyběhlo 106 závodníků, nejstaršímu bylo 62 let. Nejrychleji byl v cíli Vít Vondráček z Havlíčkova Brodu, který závod zaběhl za 28 minut a 32 vteřin. Mezi ženami zvítězila Božena Čapková z Havlíčkova Brodu, která cílovou pásku protnula v čase 32:25.

Těsně před startem vystoupila na skuhrovském hřišti děvčata z BM Fitness Havlíčkův Brod s motivačním vystoupením Když nemůžeš, tak přidej. První závodník vyběhl na trať ve 14:00, další startovali v půlminutových intervalech. Na trati běžci překonávaly vodní nebo bahenní překážky, čekalo je ručkování, šplh nebo hod oštěpem. V samotném závěru několik metrů před cílem pak museli překonat hasičskou bariéru.

„Podle ohlasů samotných závodníků se závod povedl, vyšlo počasí a až na pár odřenin se vše obešlo bez zranění. Chtěl bych všem závodníkům, divákům i spolupořadatelům poděkovat za skvělý den“ zhodnotil první ročník Monkey Race Skuhrov hlavní organizátor Lukáš Blažek.