Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Místo módní přehlídky dobročinná sbírka pro Nemocnici Havlíčkův Brod

/
/
/
1686 ZobrazeníSoučástí květnových Farmářských trhů v Havlíčkově Brodě bývá každoročně tradiční charitativní módní přehlídka svatebního salonu Madona – Lucie Partlová. Výtěžek akce putoval na dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod. Kvůli současnému krizovému stavu v České republice a šířící se epidemii letos přehlídka neproběhne, organizátorka už ale má náhradní plán.

„Přivedlo mě to na myšlenku uspořádat dobročinnou sbírku s názvem MADONA pomáhá a oslovit veřejnost o finanční pomoc,“ vysvětluje Lucie Partlová s tím, že sírka bude spuštěna v den jejích narozenin 28. března. „Výtěžek poputuje na nákup zdravotního materiálu, respirátorů a pomůcek,kterých je stále nedostatek, pro zdravotníky Nemocnice Havlíčkův Brod,“ dodává Lucie Partlová.

„Dobročinná sbírka proběhne pod záštitou ředitele Nemocnice Havlíčkův Brod Davida Rezničenka a našeho dvorního moderátora a báječného člověka Ondry Rázla, který se pravidelně ujímá moderování všech našich akcí,“ uzavírá Lucie Partlová.

Peníze můžete posílat na č. ú. 5014410257/0600, vs 2803.

Kontakty:
Svatební salon Madona – Lucie Partlová, iniciátorka sbírky, 773 262 682, l.partlova@seznam.cz (v případě potřeby bude vydávat darovací smlouvy na IČO)

  • Facebook
  • Twitter