Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Miroslav Donutil bude mít v Třebíči bustu

/
/
/
1777 ZobrazeníVe středu 6. února se před one man show představením vynikajícího herce a baviče Miroslava Donutila odehraje v třebíčském divadle Pasáž malá slavnost.

Město uctí svého slavného rodáka hned dvakrát. Odhalením bronzové busty, kterou zpracoval mladý akademický sochař Sebastian Wojnar, a trvalým vystavením slavného Donutilova originálního kostýmu z historicky nejhranější činohry pražského Národního divadla Sluha dvou pánů. Kostým oblíbený herec městu dlouhodobě zapůjčí. Bustu věnují městu Třebíči přátelé Miroslava Donutila a místní firmy.

Miroslav Donutil ve hře Sluha dvou pánů, archiv ČSFD

Slavnostní odhalení busty i vystavení vitríny s kostýmem proběhne za přítomnosti Miroslava Donutila, sochaře Sebastiana Wojnara, zástupců vedení města v čele se starostou Pavlem Pacalem, partnerů projektu, hostů, veřejnosti a médií v 18.30 na obou podestách hlavního schodiště divadla Pasáž. Následné představení s názvem Ptejte se mě, na co chcete, já na co chci odpovím, je už vyprodané.

  • Facebook
  • Twitter