Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Michal Prášek vstupuje do „sezóny velkých změn“

/
/
/
606 ZobrazeníHavlíčkobrodský motocyklový závodník Michal Prášek od roku 2004 závodí v barvách tymů Roháč & Fejta motoracing, se kterým se mu podařilo vybojovat několik evropských i republikových titulů napříč všemi kategoriemi. Pro letošní rok chystá velkou změnu.

„S týmem Roháč & Fejta budu i nadále závodit a trénovat v nejsilnější kubatuře Superbike. Hlavní náplní letošní sezony ale bude startovat v mezinárodním německém mistrovství ve třídě Supersport za německý tým Moto Life s motocyklem TRIUMPH. Je to pro mě obrovská čest, že se mohu posunout ve své závodnické kariéře ještě takhle vysoko,“ popisuje Prášek, který tak rozhodně bude pod větším tlakem,. „Budu se snažit ze sebe vydat maximum jako vždy. Hodně jsem na sobě přes zimu makal, podařilo se mi zhubnout o 10 kg od loňského posledního závodu, takže doufejme, že jsem perfektně připraven,“ dodává.

Michal Prášek odstartuje do své 27. sezóny.

Startovat bude i za tým Roháč & Fejta v šampionátu Alpe Adria, v Mezinárodním šampionátu české i slovenské republiky a na šampionátu přírodních okruhů. „Letošní sezonu jsme odstartovali testováním v Chorvatsku na okruhu Grobnik, kde se mi podařilo veškeré tréninky i závody vyhrát, takže máme optimistickou náladu a už se nemůžeme dočkat prvních závodů,“ uzavírá Prášek. Ty se budou konat na „domácím“ Masarykově okruhu v Brně 21. až 23. dubna.

  • Facebook
  • Twitter