Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Letošní zápis do prvních tříd v Třebíči proběhl bez dětí

/
/
/
746 ZobrazeníZápis dětí do prvních tříd základních škol pro školní rok 2020-2021, jejichž zřizovatelem je město Třebíč, probíhal tentokrát bez přítomnosti dětí i rodičů. Rodiče své dítě online přihlásili k zápisu během března a do 17. dubna doručili přihlášky spolu s kopií rodného listu dítěte do příslušné školy.

Ve všech školách je přihlášeno do prvních ročníků 458 dětí, což je o 10 více než v loňském roce. Předpoklad je, že v září do školy nastoupí 379 dětí, protože u 79 dětí požádali rodiče o odklad školní docházky. Konečným termínem řešení odkladů je 31. květen 2020, počet odkladů se tedy může ještě změnit.

„V loňském roce jsme zavedli online přihlášky dětí do mateřských škol, letos, tedy pro školní rok 2020-2021 jsme tuto službu rozšířili i pro základní školy. V pandemii a nouzovém stavu se tato služba osvědčila a jsme rádi, že ji rodiče mohli využít,“ uvedl starosta Pavel Pacal.

  • Facebook
  • Twitter