Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Leap Parkour parkouristi z Havlíčkova Brodu

/
/
/
1728 ZobrazeníUž je to skoro pět let co začínali s parkourem u sebe na zahradě. První pokusy a vidina zlepšení je posunula až do pozice učitelů, kdy mohou předávat svoje zkušenosti i těm nejmladším. Ze tří kluků se jejich tým rozšířil až na osm trenérů. Poslední dva roky fungují v Havlíčkově Brodě jako skupina Leap parkour.

A co je na tom nejvíc baví. Svoboda, protože ať přijde kdokoliv, může si v parkouru najít svojí cestu, neboť i slovo parkour znamená cesta. Celé to to je o velkém překonávání, není těžké překonávat ostatní, ale nejtěžší je překonat sám sebe.
Vyzkoušet si to může každý a motivovat se k lepším výkonům a společně se naučit něco nového. Havlíčkobrodští parkouristi radí, neposlouchejte úplně všechny youtubery. Některé triky jsou mnohem složitější, než to na první pohled vypadá, a po pár nezdarech by to mohlo někoho odradit. Za vším stojí roky trénování a nic nejde hned. Co si všechno pořídit, když chcete s parkourem začít? Není potřeba nic speciálního, stačí vám sportovní oblečení a boty. Nejdůležitější je chuť začít a hlavně vytrvalost.
V Havlíčkově Brodě poradí i po stránce individuálních tréninků, takže se s nimi mohou zájemci domluvit a začít trénovat klidně sami.

Více informací na: www.leapparkour.cz.

  • Facebook
  • Twitter