Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Baseballisté Třebíč Nuclears stále na špici

/
/
/
659 ZobrazeníTřebíč si stále drží první příčku v nadstavbové části nejvyšší soutěže. I přes první dvě porážky má pořád náskok dvou vítězství před ostatními týmy a výbornou výchozí pozici do posledních dvou kol. V těch hráče z Vysočiny čeká nejlepší celek První ligy Blesk Jablonec a zatím předposlední Klasik Frýdek-Místek.

Třebíč Nuclears – SaBaT Praha 10:0, 7:9
O víkendu narazili hráči Nuclears na SaBaT Praha, přes který nedávno prošli do finále Českého baseballového poháru. Vzájemné měření sil těchto soupeřů letos pravidelně provází déšť a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Po počátečním zdržení a úpravách hřišť se ale nakonec podařilo odehrát oba zápasy.
Na Hvězdě v Třebíči bylo utkání od začátku do konce v režii domácích a utkání bylo ukončeno už po sedmi směnách rozdílovým výsledkem 10:0 pro Nuclears. Celý zápas byl v rukou amerického nadhazovače ve službách Třebíče Jose Florese, který pálkaře soupeře moc nepustil do hry. Sám naopak přidal homerun a v útoku ho podpořili i zbývající hráči Nuclears. Třemi hity a třemi doběhy se blýskla další zahraniční posila Trey Bridis, shodně dva úspěšné odpaly a dva stažené body si připsali Ivan Hamža a Kamil Pejchal. Dvě RBI za stažení dvou doběhů získal i nejstarší hráč Nuclears Jan Urbánek.
Také v Praze to nejdřív vypadalo na jasnou záležitost a výhru Třebíče, když se hned v první směně dostala do vedení 4:0. Klíčovým se ale ukázal pátý inning, kdy se probudili pálkaři SaBaT a odskočili týmu z Vysočiny o tři doběhy. Třebíčský útok držel na uzdě nadhazovač Rick Dijck a přestože Nuclears v osmé směně ještě snížili na 9:7, Pražané si už vítězství vzít nenechali. Na pálce byl za Třebíč nejúspěšnější Jose Flores se třemi hity, třemi doběhy a jedním staženým bodem.

Zápas baseballistů Třebíče se SaBaT Praha byl jasnou záležitostí domácího týmu, který vyhrál 10:0. Dva stažené doběhy si svým účinkováním na pálce připsal do statistik i nejstarší hráč Nuclears Jan Urbánek.
Marek Krejčiřík autuje pražského soupeře na druhé metě.

Diváci v Třebíči se teď můžou těšit na dvojutkání s lídrem První ligy. Nadstavbová část o extraligu je nesmírně vyrovnaná. Druhý a šestý tým dělí v tabulce jediné vítězství a k dispozici jsou jen čtyři postupová místa. Blesku Jablonec tak půjde o vše. Zápasy Třebíč Nuclears – Blesk Jablonec začínají na třebíčské Hvězdě v sobotu 20. července ve 13.00 a v 16.00.

  • Facebook
  • Twitter