Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Krajský přebor družstev mládeže v Jihlavě

/
/
/
956 ZobrazeníV závěru června uspořádal Gambit Jihlava spolu s DDM Jihlava v prostorách DDM Jihlava Krajský přebor družstev mládeže, kterého se zúčastnilo pět družstev.

Základní skupina přeboru hraná tempem 2 x 30 minut + 10 s na tah, systémem každý s každým, se uskutečnila v sobotu.
První místo obsadil tým Gambitu Jihlava v sestavě 1. Martin Žaža, 2. David Kučera, 3. Lucie Rybáčková, 4. Jáchym Spilka, 5. Ivoš Pejcha, 6. Vít Kovařík. Gambit Jihlava zde ztratil pouze nerozhodným výsledkem s družstvem TJ Žďár nad Sázavou, které hrálo v sestavě: 1. Tomáš Vokoun, 2. Petr Sklář, 3. Adam Zelenka, 4. Filip Šorf, 5. Josef Zástěra, 6. Jaroslav Špaček a skončilo na druhém místě.
Třetí místo obsadil Spartak Pelhřimov v sestavě 1. Jan Vyhnálek, 2. Matěj Ecler, 3. Michal Edr, 4. David Horák, 5. Lukáš Horák, 6. Matouš Bouška.
Čtvrté místo získal ŠK Jiskra Havlíčkův Brod a na pátém místě skončil ŠO Křižánky.

Do nedělního finále postoupily dva nejlepší týmy ze základní skupiny a sehrály spolu tempem 2 x 90 minut + 30 s na tah dva vzájemné zápasy. V obou zápasech byl úspěšnější Gambit Jihlava, když v prvním zápase s převahou zvítězil poměrem 5,5 : 0,5 a v druhém zápase 4,5 : 1,5.
Družstvo Gambitu Jihlava se tak stalo krajským přeborníkem KŠSV na rok 2019/2020 a vybojovalo si tím postup do první ligy mládeže 2020/2021.
Výsledky partií sobotní základní části byly odeslány na zápočet do RAPID ELO LOK a výsledky partií nedělního finále na zápočet do ELO LOK.
Poháry obdržely první tři družstva, diplomy obdržely všechny družstva, medaile obdrželi všichni hráči družstev, která se umístila na prvních třech místech a věcné ceny obdrželi všichni účastníci.

Výsledky
Základní část
Finále

  • Facebook
  • Twitter