Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kouzla králů v podání dětského Divadla Beze Jména

/
/
/
188 ZobrazeníV závěru června proběhla premiéra nově nastudovaného divadelního představení na motivy filmové pohádky Kouzla králů v podání bystřického dětského Divadla Beze Jména.

Zlou Královnu ohně, která se chce zmocnit rubínového srdce a tím celého království nakonec přemůže láska a odvaha. Sál byl téměř plný a z kladných ohlasů diváků měli všichni herci velkou radost. Předností Divadla Beze Jména a zároveň raritou v oblasti činohry je živý orchestr, který doprovází celá představení a i ten se velmi těšil z pozitivních ohlasů.
„Sál se v následujících dnech naplnil ještě čtyřikrát při představeních pro mateřské a základní školy z Bystřicka. Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete a navštěvujete naše představení. Bez Vás bychom neměli motivaci do dalších projektů. Těšíme se na Vás na některém z našich dalších představení,“ uvedla Martina Podsedník Olivová z Divadla Beze Jména.

  • Facebook
  • Twitter