Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Klienti SeniorCentra v Telči si užili zahradní slavnost

/
/
/
743 ZobrazeníZahradní slavnost se už stala neodmyslitelnou součástí života klientů v SeneCura SeniorCentru Telč. Také letos si klienti se svými blízkými užili den v báječné atmosféře nejen díky vydařenému počasí a skvělému občerstvení. V rámci programu vystoupil folklórní dětský soubor Krahuláček a odpoledne hudebně doprovodili manželé Doležalovi.

„Tento rok se zahradní slavnosti zúčastnili všichni klienti a někteří si pozvali i svou rodinu či přátele, společně jsme vytvořili příjemnou atmosféru. Tím se nám podařilo naplnit hlavní myšlenku zahradní slavnosti, kterou je sdílet radosti v podobě kulturního programu a samozřejmě i dobrého jídla,“ říká sociální pracovnice domova Nikola Křížová.

Personál si jako obvykle dal velmi záležet na přípravách slavnosti, zahrada hýřila barvami květin i dekorací, připravené byly i stany pro případ deštivého počasí. Klienti si mohli vybírat z bohatého občerstvení, od pečlivě nazdobených chlebíčků až po sladké zákusky všeho druhu. Ke slavnosti se přidali i někteří domácí mazlíčci, králíci, se kterými se mohli klienti potěšit.

Nechyběl samozřejmě ani bohatý kulturní program. Na slavnosti vystoupil například dětský folklórní soubor Krahuláček z MŠ Krahulčí, který nejen svou hudbou přinesl do domova radostnou náladu. Následovalo hudební vystoupení manželů Doležalových, klienti si zazpívali a někteří i zatancovali.

Zahradní slavnost je velmi oblíbenou událostí klientů i jejich blízkých, protože mají možnost se odpoutat od každodenního koloběhu a těšit se ze společně strávených chvil. Společnost SeneCura organizuje i další podobné akce, například večeři při svíčkách ve stylu luxusní restaurace s obsluhou a výborným jídlem, kam si klienti mohou zvát své hosty.

  • Facebook
  • Twitter